Naujienos

TARPTAUTINIS VAIKŲ PIEŠINIŲ KONKURSAS „IŠGIRSTI PAČIĄ SLAPČIAUSIĄ GAMTOS KALBĄ“

Skuodo vaikų lopšelio- darželio ugdytiniai: Džiugas („Varpelių“ gr.), Amanda („Smalsučių“ gr.), Giedrė („Žvirbliukų“ gr.) ir Paula („Skruzdėliukų“ gr.) sudalyvavo Panevėžio gamtos mokyklos organizuojamame vaikų piešinių konkurse. Jam buvo pateikta net 1958 kūrybiniai darbai iš: Kinijos, Lenkijos, Latvijos, Liuksenburgo, Lietuvos, Slovėnijos, Slovakijos, Indijos. Vertinimo komisijos sprendimu keturiose amžiaus grupėse 111-kos kūrybinių darbų autoriai pripažinti konkurso laureatais. Tarp jų pateko net dviejų mūsų darželio ugdytinių kūrybiniai darbeliai – Paulos Petrauskaitės ir Giedrės Mineikytės. Mergaitės buvo apdovanotos laureatų diplomais bei kitais gražiais prizais, kuriuos pačios atsiėmė per jaukią apdovanojimų šventę, vykusią gegužės 22 dieną, Panevėžio gamtos mokykloje. Parodos atidarymo ir laureatų apdovanojimų šventė vyko mokyklos sodo kiemelyje, didelių medžių paunksmėje. Medžių kamienai buvo papuošti spalvingais vaikų piešiniais iš ankstesnių piešinių konkursų, o šių metų laureatų kūrybiniai darbai buvo eksponuojami taip pat gamtos apsuptyje. Dalinuosi akimirkomis iš šventės, o Paulai ir Giedrei siunčiu nuoširdžiausius sveikinimus!

Meninio ugdymo mokytoja Lina Vitkauskienė