Naujienos

IŠVYKA Į ŽEMAITIJOS SOSTINĘ

Gegužės 21 d. pradėjome įgyvendinti laimėtą savivaldybės finansuojamą neformaliojo ugdymo programą ,,Aš -smalsus žemaitis”. Tą dieną ,,Varpelių” ir ,,Kiškučių” grupės autobusu vyko į Žemaitijos sostinę Telšius. Pirmiausia aplankėme Žemaičių kaimo muziejų, čia vaikai dalyvavo edukacijoje ,,Mažas piemenėlis turi botagėlį”. Susipažinome su autentiška aplinka, piemenuko gyvenimu, jo sąlygomis, apranga. Visi dalyviai buvo aprėdyti naminės drobės marškiniais, prijuostėmis, vaikščiojo avėdami klumpes, naščiais nešė kibirus, išbandė botagėlį, važinėjosi vežimais, žaidė senovinius žaidimus, o prie laužo ragavo piemenuko kugelį – bulves.
Pažintį su miestu, pratęsėme aplankydami katedrą ir didžiąją prieplauką, gėrėjomės ežero žydrumu ir nuostabiu fontanu. Grįžome pilni įspūdžių ir nuostabių akimirkų sklidini.

 

                                                                                              Socialinė pedagogė Rita Vizgaudienė