Europiniai projektai

eTwinning projektas SKUODO VAIKŲ LOPŽELYJE-DARŽELYJE

Vasario mėnesį startuoja tarptautinis eTwinning projektas „Seeds in little hands” ( Sėklos mažose rankytėse).
Projektą organizuoja Turkijos ir Rumunijos ikimokyklinio ugdymo mokytojai.
Projekte dalyvaus: Graikijos, Lenkijos, Armėnijos, Rumunijos, Turkijos pedagogai, vaikai ir jų tėveliai. Lietuvą šiame projekte atstovaus „Bitučių“ grupės ugdytojai, mokytoja metodininkė Daiva Šukienė, vaikai ir jų tėveliai.
Projekto trukmė – vasario, kovo, balandžio, gegužės mėnesiai.
PROJEKTO TIKSLAI: Sėklų įvairovės išsaugojimas, sodinimas ir dalijimasis, sėklų bankų kūrimas norint sužinoti apie sėklas ir sėklų rūšis. Suprasti dirvožemio, vandens ir oro svarbą auginant sėklas. Surinktas sėklas ir mokinių sukurtas sėklų dėžutes eksponuoti. Šeimų įtraukimas į šį projektą, šeimų supažindinimas su eTwinning.
Bendradarbiaujant šeimai auginsime augalus (vaisius, daržoves) iš sezonui tinkamų sėklų. Jautrumo ir sąmoningumo gamtai, aplinkai ir augalams didinimas bei tęstinumo užtikrinimas. Suprasti sveikos mitybos svarbą.

Mokytoja Daiva Šukienė