Naujienos

Padėkos popietė „Gerumo paukštis”

Š. m. gruodžio 8 d. Skuodo vaikų lopšelyje-darželyje vyko socialiniams partneriams skirta padėkos popietė – „Gerumo paukštis”.
Be galo smagu, kad popietėje dalyvavo ir sveikinimo žodžius tarė Skuodo rajono savivaldybės meras Stasys Gutautas ir darželio direktorė Daiva Mažrimienė. Šventinę nuotaiką kūrė vedėjos: logopedė Rita Pilibaitienė ir ikimokyklinio ugdymo mokytoja Lina Untulienė, o muzikinius pasirodymus dovanojo darželio ugdytiniai ir darbuotojų vokalinis ansamblis (mokytojos A. Alonderienė, D. Mockienė).
Visi sutiksite, kad labai gera turėti draugų, o jų mes turime daug! Padėkota net 18-iolikai partnerių, kurie vienaip ar kitaip prisideda prie Skuodo vaikų lopšelio-darželio veiklų. Kiekvienam partneriui, kaip simbolis, įteikta vaikų rankomis pagaminta dovana – paukštis (mokytoja L. Vitkauskienė).
Dėkojame, kad esate kartu!

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Simona Jurčė