Naujienos

Svečiuose Policininkė ir Amsis

Rugsėjo mėnesį „Buratinų“ ir „Gudručių“ grupių vaikai kartu su mokytojomis vykdo projektą „Kodėl svarbu laikytis taisyklių?“. Viena savaitė buvo skirta saugiam eismui. Vaikai dalijosi savo turimomis žiniomis, kaip reikia elgtis gatvėje, susipažino su saugaus eismo taisyklėmis, kelio ženklais. Žinių įtvirtinimui mokytojos į svečius pasikvietė KVPK Skuodo r. policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausiąją tyrėją Liną Tiškuvienę ir policijos rėmėją Amsį. Buvo džiugu, kad vaikai noriai analizavo saugaus eismo situacijas ir teisingai atsakinėjo į pateiktus svečių klausimus, už kuriuos Amsis vaikus vaišino saldainiais. Policininkė Lina ir Amsis priminė, kaip teisingai segėti atšvaitus. Susitikimas su svečiais vaikučiams suteikė daug džiugių emocijų.

Mokytojos, dirbančios pagal priešmokyklinio ugdymo programą, Sada Kubilienė ir Vida Bružienė