Naujienos

,,Mažieji turistai”

RIĮDA ,,Sveikatos želmenėliai” ir Vilniaus l/d ,,Sveikuolis“ pakvietė dalyvauti sveikatinimo akcijoje ,,Mažieji turistai – 23”. Akcija skirta rugsėjo 27-ąją minimai Pasaulinei turizmo dienai paminėti. Jos tikslas – ugdyti sveikos gyvensenos įgūdžius, skatinti kuo daugiau laiko praleisti gryname ore, siekiant sustiprinti fizines jėgas, ugdyti pasitikėjimą savo jėgomis. Skuodo vaikų lopšelio – darželio vaikai : nuo lopšelinukų iki priešmokyklinukų mielai priėmė kvietimą. Trečiadienio rytą, lydimi mokytojų ir jų padėjėjų, iškeliavo pasirinktais maršrutais. Kiekviena grupė iš anksto buvo gavusi virtualią užuominą kokį Skuodo parke esantį objetą
aplankyti ir prie jo nusifotografuoti. Kai pasiekę savo tikslus ir linksmai dalindamiesi įspūdžiais mažieji turistai grįžo į darželį, čia jų laukė pilnos pintinės vaisių – vitaminų energijai papildyti.

Mokytoja (auklėtoja) dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą
Rasa Bernotienė