Naujienos

Saviraiškos šventė 2023

Š. m. gegužės 23 d.  Skuodo vaikų lopšelyje-darželyje vyko rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų „Saviraiškos diena”.
Renginį vedė nuostabiausios pasaulyje auklės – Merė Popins (Laima Galdikienė) ir Freken Book (Jovita Liaučienė), kurios kvietė šventės dalyvius pasveikinti Skuodą su 770-uoju gimtadieniu ir pasirodyti su koncertiniais pasirodymais.
Antroji renginio dalis persikėlė į lopšelio-darželio teritoriją, kur visų laukė įvairios veiklos: šokiai fleshmobo aikštelėje (Živilė Jazbutienė), bendras piešinys ant drobės spalvų pasaulyje (Lina Vitkauskienė), kūrybinis darbas „Kabančiuose soduose” (Renata Zajevienė, Loreta Jonutienė), rimtos užduotys moksliukų laboratorijoje (Rasa Butavičienė, Daiva Dirkstienė) ir eksperimentai STEAM namuose.
Renginio viešnia ukrainietė Olga šventėje dalyvavusiems rajono vaikams linkėjo niekada nepatirti to, ką dabar patiria ukrainiečiai, taikos, džiaugsmo ir visokeriopos sėkmes.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui, laikinai einanti direktoriaus pareigas, Simona Jurčė