Savivaldybės projektai

Stovykos „Vasaros nuotykis” dienoraštis

VASAROS NUOTYKIS – PIRMOJI DIENA
Štai ir išaušo ilgai laukta diena – vasaros stovykla prasidėjo❗️
Net keturi būriai:
🦜Papūgėnai, 🌞Saulės zuikučiai, 🌥️Debesėliai ir 🧡Pumpurėliai, susirinkę salėje prisistatė, susipažino ir iškilmingai pareiškė – stovykla ATIDARYTA ❗️
Ar žinojote, kad didžiausias Lietuvoje esantis riedulys yra būtent Skuodo rajone⁉️
Mes jį aplankėme ir galime išduoti paslaptį, kad Barstyčiuose esantis akmuo yra pats didžiausias ir net įtrauktas į Lietuvos rekordų knygą.
❌Šiukšlinti negalima❌ Todėl organizavome ekologinę akciją ir konstatuojame – Barstyčiuose esantis akmuo yra švarut švarutėlis 🤩Sekantis nuotykis – 🤸🤾‍♀️sportinės varžybos P. Žadeikio gimazijos sporto salėje, kur tikrinome savo jėgas: kas greitesnis?, kas gudresnis?, tačiau vieningai nuspręsta – laimėjo VISI, todėl kiekvienas nusipelnėme prizų 🎁🎁🎁.
O kur dar vakariniai nuotykiai pižamų vakarėlyje: ėjimas podiumu, pagalvių mūšis ir knarkimo čempionatas 🙃 (niekam nesakykit, bet vadovės šią rungtį laimėjo, kaip garsiausiai knarkiančios 😇).
Sugulę lovytėse ar po atviru dangum (kupole) mes Jums sakome – Labanakt 😴
VASAROS NUOTYKIS – ANTROJI DIENA
Ir dar viena graži diena išaušo! 🦋
Išsimiegoję 😴 ir ryto mankštą atlikę 🤾‍♀️, leidomės kelionėn į Klaipėdą 🚌🚎.
Nuotykiai prasidėjo Klaipėdos lėlių teatre 🎎, kur visus pasitiko ne kas kitas, o tikrų tikriausia Skuodiškė – teatro vadovė Aušra.
Spektaklis „Nepaprasta Edvardo Tiuleino kelionė“ – labai vaizdingai, įtaigiai ir jautriai papasakota istorija apie porcelianinį triušį 🐇, kuris mokosi mylėti ❤️, nepaliko abejingų 🥰.
Nuotykius tęsėme prie jūros 🌊, kur kiekvienas būrys, pasitelkdamas kūrybiškumą, gamino dovanas savo kraštui Skuodui❗️ Nes būtent šiais metais Skuodas švenčia 770-ąjį gimtadienį 🎉.
Dienos patarimas – netikėtai apsilankykite Lenkimų poilsiavietėje, nes nuotykių ir ten netrūksta.
Galvojate pavargome⁉️ Tikrai NE❗️
Parvykus mūsų laukė Disco 💽 mergaitė, kuri „užkūrė“ tikrą vakarėlį 💃🏻🕺.
Na, o dabar – naktinis filmukas ir 😴😴😴.
VASAROS NUOTYKIS – TREČIOJI DIENA
„Kaip gaila išsiskirti…“- taip trumpai būtų galima apibūdinti paskutinę stovyklos dieną 🥲🥹😭
Bet apie viską nuo pradžių, nes šiandien nuotykių būta įvairių:
⭐️Flešmobas 💃🏻🕺ir dramblio 🐘 dydžio burbulai.
⭐️Veidukų piešimas, pagal būrių pavadinimus🦜💭
⭐️Pramoga „Pasirink tatto“, kuriai neatsispyė net vadovai ➿〰️➰
⭐️Edukaciniai užsiėmimai „Mineralai juvelyrikoje – mano papuošalas“, kurių metu pasigaminome atsiminimo apyrankes📿🪅
Jau viskas?! 😳 NE ❌
☑️ Dar kartą susitikę salėje padainavome bendrą dainą 🎶 ir aptarėme visų 4-ių būrių: Papūganų, Debesėlių, Saulės Zuikučių ir Pumpurėlių patirtus nuotykius per visas stovyklos dienas.
Apdovanoti pelnytais prizais – iškilmingai palydėjome darželio vėliavą…
Stovykla „Vasaros nuotykis“ BAIGTA ❗️
Stovyklos „Vasaros nuotykis“ HEROJAI
Tris dienas ir dvi naktis stovykloje NEATLYGINTINAI dirbo net 28 asmenys, kuriuos drąsiai galima vadinti Super Herojais❗️
Nuotraukoje yra tik dalelė žmonių, kurie prisidėjo prie sklandaus stovyklos darbo.
Kartu su mumis buvo darbuotojai, kurie rūpinosi maitinimu 🥗🥘🍕, renginių įgarsinimu 🎤, vakaro pramogomis 🎭, pavežėjimu 🚌, naktiniu budėjimu 😴👻, sportinėmis estafetėmis 🤾‍♀️⛹️ir stovyklos koordinavimu.
❤️ AČIŪ UŽ SAVANORYSTĘ ❤️
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui, laikinai einanti direktoriaus pareigas, Simona Jurčė