Naujienos

Laimėta III vieta Klaipėdos apskrities „Saugiausios ikimokyklinio ugdymo įstaigos“ konkurse

Gegužės 18 d. rajono „Saugiausios ikimokyklinės įstaigos“ konkurso komanda: Jogailė Gembutaitė, Gabrielė Jablonskytė, Laurynas Bagočius, Austėja Antanavičiūtė, Adrijus Sendrauskas (pakeitęs Aroną Mikštą) dalyvavo ir rungėsi tarp geriausių visos Klaipėdos apskrities komandų iš Plungės, Gargždų, Klaipėdos, Neringos, Palangos, Kretingos ikimokyklinių įstaigų. Visoms komandoms  pirmiausia reikėjo prisistatyti,  po to dar atlikti 6 užduotis, kuriose vaikai turėjo pademonstruoti įgūdžius praktiškai, dalyvavo sportinėje užduotyse, teorinėse, stebėjo ir aptarė vaizdinę medžiagą, po vieną užduotį vaikams buvo paruošę Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras bei priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba. Kol komisija skaičiavo rezultatus, vaikai turėjo galimybę pamatyti  profesionalaus kinologo numerį. Džiaugiamės, kad mūsų ir vaikų  pastangos buvo įvertintos ir grįžome su prizine III vieta.

Socialinė pedagogė Rita Vizgaudienė ir mokytoja, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą Rasa Butavičienė