Naujienos

Dėlionių čempionatas

Balandžio 5 dieną darželyje „praūžė“„Dėlionių čempionatas“, palikęs vaikams daug linksmų ir įdomių įspūdžių. Kas grupėje, kas salėje statė įvairaus dydžio, formos, įmantriausių paveikslėlių dėliones, draugiškai padėjo vienas kitam kūrybiniame darbe. Norintys galėjo palenktyniauti, kas greičiau sustatys 4 dalių dėlionę. Renginio organizatorės lopšelio-darželio logopedės Rita ir Ramunė skatino vaikus papasakoti, kokį paveikslėlį sudėjo, kas lengviau, o kas sunkiau sekėsi statant dėliones. Taip buvo atkreiptas dėmesys ir į vaikų sakytinės bei rišliosios kalbos plėtojimą įvairioje veikloje. Dėkojame grupių mokytojoms ir tėveliams už aktyvų įsitraukimą organizuojant „Dėlionių čempionatą“. Vaikų pageidavimu, toks renginys bus organizuojamas ir kitais mokslo metais.

Logopedė ekspertė Rita Pilibaitienė