Naujienos

Lobio paieška

Š. m., kovo 24 diena priešmokyklinės „Žvirbliukų“  grupės vaikams – netradicinė. Ryte vaikai atrado seną, apdegusį žemėlapį, su laišku, kuriame buvo rašoma, kad yra galimybė surasti „lobį“. Vaikai, pasiėmę pačių pasigamintus žiūronus, leidosi į kelinę. Ieškant „ lobio“, reikėjo atrasti ir nufotografuoti J. Chodkevičiaus paminklą, suskaičiuoti kiek žingsnių yra nuo paminklo iki Uosto poliklinikos, prie Kultūros centro padainuoti dainą „Čia yr, čia nier“, atrasti Mūro Kryžių ir bažnyčią, pirštų galiukais pereiti tiltą… Taip bekeliaudami priėjo… Skuodo muziejų. Įėję turėjo atrasti „išsibarsčiusias“ raides, iš kurių sudėjo žodį MUZIEJUS. Muziejaus istorikė  prosenelių „lobių“ pakvietė ieškoti vienoje iš salių, kur vaikai  su dideliu entuziazmu ieškojo lapeliuose parašytų daiktų – ŠIEPO, KALVARATO, TREPĖS, PLŪGO, NAGINIŲ, SVIESTMUŠIO, LĖKTARNOS… Antroje salėje ugdytiniai apžiūrėjo dirbinius iš medžio, šiaudų, molio. Labiausiai patikusius piešė, iškirpo ir „dėjo į lobių skrynią“. Atradę didelį lobyną, iš džiaugsmo salėje šoko,  dainavo, minė žemaitiškas mįsles. Paragavę duonos su kąstiniu, laimingi ir pilni įspūdžių grįžo į darželį.

Mokytoja (auklėtoja) Daiva Dirkstienė