Naujienos

SĖKMINGAS ŠAŠKIŲ TURNYRAS

Kovo 9 d. Ylakių vaikų lopšelyje-darželyje vyko regioninis šaškių projektas-konkursas „Dovana darželiui“. Mūsų lopšelį-darželį atstovavo 7 ugdytiniai iš priešmokyklinių grupių: Nojus Miltenis ir Joris Pielikis iš „Buratinų“ gr., Tomas Balsevičius iš „Boružėlių“ gr., Simona Letukaitė iš „Gudručių“ gr., Austėja Antanavičiūtė iš „Žvirbliukų“ gr.,  Laurynas Bagočius ir Jogailė Gembutaitė iš „Smalsučių“ gr. Konkurse dalyvavo iš viso 14 vaikų iš Skuodo, Ylakių, Mosėdžio, Barstyčių ir Mažeikių lopšelų-darželių. Kova buvo labai įnirtinga ir sunki, vaikai kovojo iki paskutiniųjų jėgų… Šiais metais sėkmė vėl mūsų neaplenkė, iškovotos 2 prizinės vietos:  2- vieta atiteko Austėjai Antanavičiūtei, konkursui ruošė mokytojos: Daiva Dirkstienė ir Renata Vinogradovė, 3 – vietą laimėjo Simona Letukaitė, konkursui ruošė mokytojos: Vida Bružienė ir Sada Kubilienė. Visi dalyviai buvo apdovanoti dovanomis, padėkomis, nugalėtojai  pasipuošė medaliais.

Socialinė pedagogė Rita Vizgaudienė