Naujienos

MUZIKINĖ EDUKACIJA ,,ŽEMĖ PRIKLAUSO VAIKAMS“

Šiuo metu su priešmokyklinukais vykdomas projektas ,,Kaip susimedžioti įdomią knygą? Gavę pakvietimą atvykti į biblioteką,  net nedvejojome ir  susiruošėme į knygų ,,medžioklę“.
Kovo 8 dienos popietę priešmokyklinio ugdymo „Buratinų“ grupės vaikučiai su mokytoja Ina Lekstutiene ir mokytojos padėjėja Vilma Bertiene praleido Skuodo rajono savivaldybės R.Granausko viešojoje bibliotekoje. Maloniai mus prie bibliotekos durų pasitiko jos direktorius J. Grušas. Turėjome puikią progą apžiūrėti bibliotekos erdves. Teko apsilankyti ir paslaptingajame ,,Pasakų kambaryje“. Ten mūsų laukė staigmena: už tamsios širmos mus pasitiko labai mielas asiliukas (Živilė Mackevičiūtė), kuris labai verkė, nes nežinojo kur pametė savo uodegytę. Asiliukas susidraugavo ir su varna, kuri atskrido į svečius. Jai padainavo gražią lopšinę. Vaikučiai guodė asiliuką, visi kartu dainavo daineles, padėjo ieškoti jo pamestos uodegytės. Visi buvo pavaišinti saldžiomis dovanėlėmis. Po edukacijos dar turėjome galimybę pažaisti ten esančiais žaidimais. Bibliotekininkė Adelė Baltuonienė parodė, kaip atrodo mažiausia ir storiausia bibliotekoje esančios knygos. Bandėme paskaityti knygutes, skirtas akliesiems, parašytas Brailio raštu. Pažadėję, kad dar tikrai sugrįšime ne kartą, pilni puikių emocijų atsisveikinome ir siaučiant baisiai pūgai patraukėme darželio link.

Mokytoja, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą Ina Lekstutienė