Naujienos

ĮDOMIOS KNYGOS „MEDŽIOKLĖ“

Kaip sudominti vaikus pamėgti knygą? Ogi ją pristatyti kitaip.
Įgyvendinant projektą „Kaip „susimedžioti“ įdomią knygą?“, į pagalbą vėl skuba tėveliai.
Kovo 7 d. „Buratinų“ grupės vaikus aplankė Jorio tėtis, medžioklės trofėjų ekspertas Julius Pielikys.
Tėtis, demonstruodamas skaidres, vaikus supažindino su Lietuvos miško žvėrimis, jų gyvenimo būdu. Vaikai galėjo iš arti apžiūrėti, paliesti įvairių žvėrelių kailius, ragus, kaukoles. Teko atlikti ir klausymo užduotį – atpažinti žvėrelius iš balso įrašo. Atsakinėjo į vaikų klausimus, o susitikimo pabaigoje kiekvienam padovanojo po mažutį trofėjų – šerno iltį.
Džiugios emocijos, neišblėstantys įspūdžiai tikrai paskatins vaikus dažniau į rankas paimti knygą ir jose atrasti daug įdomių dalykų.

Vyresnioji mokytoja, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą Eglė Šimkienė