Naujienos

Užgavėnių šventė ,, Liepaitės“ korpuse

Užgavėnės, tai žiemos palydų šventė, kuri švenčiama triukšmingai ir linksmai. Vasario 21 d. Skuodo vaikų lopšelio-darželio „Liepaitės“ korpuso vaikai, mokytojai ir visi darbuotojai apsirėdę persirengėlių kaukėmis sugužėjo į salę. Šventės veikėjai: Kanapinis (mokytoja R. Zajevienė), arklys (mokytoja E. Šimkienė) ir Lašininis  (mokytoja V. Kontrimienė) ir muzikos mokytoja (D. Mockienė) pakvietė  atsisveikinti su šaltu oru ir vyti žiemą iš kiemo. Kanapinis ir Lašininis ragino visus linksmintis, šokti, dainuoti, pokštauti, žaisti įvairius žaidimus. Lašininis niekaip nenorėjo trauktis, nes dar norėjo karaliauti, bet po ilgo galynėjimosi: ,, mušėsi maišais“, traukė virvę, vis dėl to teko pripažinti Kanapinio pergalę. Kanapinis visiems liepė pasižadėti, kad nevalgys dešrų, lašinių ir visokių mėsos patiekalų per Gavėnią. Sutikę su Kanapinio pergale, visi linksminosi, žaidė žaidimus: ,, Čiūžėna lapė…“, ,, Šiaudų batai…“. O besidžiaugdami, kad baigiasi žiema ir visi būtume sotūs ,,kepėme“ blynus. Šventės pabaigoje visi pasivaišino darželio virtuvės darbuotojų iškeptais mieliniais  blynais. Pavasaris ne už kalnų, tad belieka laukti šiltų, saulėtų dienų, atbundančios gamtos.

 

Mokytoja (auklėtoja), dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą Renata Zajevienė