Naujienos

ATSISVEIKINIMAS SU EGLUTE

Dar visai neseniai ,,Liepaitės“ korpuso vaikai, padedami Nykštuko, salėje įžiebė Kalėdų eglutę. Šiandien jie susirinko į salę su eglute atsisveikinti. Nuo linksmos muzikos pabudo šalia eglutės snaudęs Triušis ( mokytoja Rasa Bernotienė).  Jis pasiūlė vaikams padėkoti eglutei už šventišką nuotaiką ir pradžiuginti ją muzikiniais kūrinėliais. Kartu su meninio ugdymo- muzikos mokytoja Daiva Mockiene vaikai dainavo daineles, žaidė žaidimus ir grojo muzikos instrumentais. Fausta iš ,,Drugelių“ grupės padėkojo eglutei eilėraščiu.
Triušis pasidomėjo, kodėl būtent šiandien vaikai atsisveikina su eglute? Iš jų sužinojo, kad tokia yra sausio 6-osios, Trijų Karalių šventės tradicija. Visi šventės dalyviai prisiminė Trijų Karalių vardus, sužinojo, kaip vadinosi jų atneštos dovanos, ką jos simbolizuoja.
Kai vaikai suskaičiavo trys, du, vienas – eglutės lemputės užgeso. Labai atsargiai visi vaikai kartu nupuošė eglutę. Puošmenas paliko saugoti darželyje, o eglutę Triušis pažadėjo sugrąžinti į mišką.

Mokytoja (auklėtoja) dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą Rasa Bernotienė