Naujienos

PRIEŠKALĖDINĖ GERUMO AKCIJA „ŠIRDIS PILNA GERUMO“

Kasmet per baltą gruodžio tylą baltom peteliškėm per pasaulį skrenda šventiniai linkėjimai ir nutupia žmonių širdyse… Kalėdos ir Naujieji metai – tai šiltų jausmų, malonių staigmenų ir nuoširdžių stebuklų metas. Mūsų darželio bendruomenė kasmet prieš didžiąsias metų šventes susiburia geriems darbams. Ir šiais metais nusprendėme, kad labiausiai sušildyti, atnešti vaikiško juoko ir palinkėti šiltų švenčių mes norime vienišiems seneliais. Akcijos metu vaikai kūrė atvirutes, rašė linkėjimus, tėveliai ir darbuotojai nešė kalėdines dovanėles. Gruodžio 22 d. socialinė pedagogė Rita Vizgaudienė, specialusis pedagogas Tomas Kinčius,  priešmokyklinių grupių vaikai: Germanas, Jurtė, Simona, Viltė, Kotryna, Ignas ir Eglė vyko į gerumo kelionę, kurios tikslas buvo – nudžiuginti senelius. Tą dieną, gaila, kad nepavyko sutikti Skuodo globos namuose gyvenančių senolių dėl infekcinių ligų antplūdžio, bet smagu, kad turėjome galimybę maišą dovanų įteikti šio centro darbuotojai, kuri pažadėjo šiltus linkėjimus perduoti seneliams. Tęsėme kelionę į Ylakius. Vos tik įvažiavę į Ylakių globos namus, pasijutome kaip pasakoje, lauke pasitiko nuotaikingos nykštukų dekoracijos. Vaikai buvo nustebę: ar čia gali gyventi seneliai???
Vaikai salėje susirinkusiems seneliams deklamavo eilėraštukus, dainavo dainelę ir iš visos širdelės išdalino visiems paruoštas dovanėles. Gyvenimas yra nuostabiausia pasaka ir didžiausias įkvėpimo šaltinis. Todėl tikimės, kad mes su vaikais trumpam senolius nukėlėm į pasaką, kurioje gyvena gerumas, meilė, viltis ir tikėjimas, kad viskas bus gerai, kad kiti metai bus tik geresni.
Nuoširdžiai dėkojame visiems prisidėjusiems prie šios gerumo kelionės.

Socialinė pedagogė Rita Vizgaudienė