Naujienos

Laimėjimas regioniniame konkurse

Lapkričio 25 d. (penktadienį) mūsų darželio auklėtinės: Simona Simutytė – „Smalsučių” priešmokyklinės ugdymo grupės ugdytinė ir Elija Remezaitė iš ikimokykilinio ugdymo „Varpelių”  grupės, dalyvavo Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viėšojoje bibliotekoje vykusiame regioniniame SKAITĪMĀ ŽEMAITĖŠKĀ konkurse, skirtame S. Daukanto 229- osioms gimimo metinėms pažymėti.
Konkurso tikslas – skatinti žemaičių tarmės vartojimą, puoselėti jos autentiškumo bei tautinio identiteto saugojimą tarp augančios kartos.
Simona Simutytė sužavėjo klausytojus bei komisiją Linos Vitkauskienės eilėraščiu „Katinielis”, tad ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų grupėje pelnė III vietą. Ją paruošė priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė Rasa Butavičienė.
Elija Remezaitė grįžo apdovanota padėkos raštu už dalyvavimą regioniniame konkurse SKAITĪMĀ ŽEMAITĖŠKĀ. Ji deklamavo Aurelijos Vaškienės eilėraštį “Rudinielis”. Ją paruošė mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą, Lina Untulienė.
Džiaugiamės puikiu ugdytinių pasirodymu, drąsa, artistiškumu.

„Varpelių” gr. mokytoja, Lina Untulienė