Naujienos

EDUKACINĖ KELIONĖ Į MOSĖDĮ

Kai už lango dar rudenėlis skaičiuoja paskutines savo dieneles, ir speigas negalanda dantukų, „Vyturėlių“ grupės vaikučiai su vyr. mokytoja Silvija Lazdauskiene ir mokytojos padėjėja Aušra Butavičiene susiruošė į edukacinę kelionę. Lapkričio 25 dieną su darželio autobusėliu ir gera nuotaika visas būrelis pajudėjo į Mosėdį, kur lankėsi V. Into akmenų muziejuje.
Muziejuje apžiūrėjo vidaus ekspoziciją, susipažino su įvairių formų, spalvų akmenimis, sužinojo kokių akmenukų galima rasti žmogaus organizme. Didelį įspūdį paliko matytos  iš ugnikalnių lavos susidariusios uolienos. Gidė Laura taip pat parodė ir papasakojo apie brangakmenius( deimantas, topazas, rubinas, gintaras). Per mikroskopą stebėjo akmenukų paklotę. Baigiant kelionę po muziejaus ekspoziciją vaikučius Laura suvedė į kamino kambarį ir papasakojo, kad ten gyvendavo velniukai ir didžiuliame katile virdavo sriubą. O šiuo metu ten gyvena raganaitė vardu Rėksnė. Kai vaikai pakuteno jai kojas ji ėmė rėkti. Oi, vaikams tada buvo linksma. Atsisveikinę su raganaite „Vyturėliai“ iškeliavo į edukacijų salę, kurioje paruoštas didelis stalas su spalvotais karoliukais. Vaikams buvo suteikta galimybė pasirinkti karoliukus pagal spalvas ir tada prasidėjo edukacija „Mineralas juvelyrikoje ir mano papuošalas“. Vaikučiai kiekvienas savarankiškai susivėrė sau po apyrankę, kuria papuošė savo rankytes.
Ši kelionė vaikams suteikė naujų žinių, geros nuotaikos ir emocijų.

Vyr. mokytoja Silvija Lazdauskienė