Advento pradžios paskelbimas

Adventas – laukimo, rimties, vilties, ir susikaupimo metas prieš Šv. Kalėdas. Šiuo laikotarpiu esame kviečiami labiau atsigręžti į esmines vertybes, pažvelgti į savo vidinį pasaulį, atrasti turėjimo ir būties prasmę.
Š. m. lapkričio 28-osios rytmetį Skuodo vaikų lopšelyje-darželyje vyko advento pradžios paskelbimas, kurio metu buvo uždegta pirmoji advento vainiko žvakė. Renginį pradėjo priešmokyklinio ugdymo grupių „Smalsučių” ir „Gudručių”  Kalėdinis choras (mokytoja A. Alonderienė). Renginio vedėja direktoriaus pavaduotoja ugdymui Simona Jurčė supažindino vaikus su advento reikšme ir kartu su „Žvirbliukų” grupės ugdytiniais (mokytojos D. Dirkstienė ir R. Vinogradovė) pristatė keturių žvakių prasmę.
Visus susirinkusius sveikino ir pirmąją advento vainiko žvakę uždegė Darželio direktorė Audronė Pitrėnienė, kuri pakvietė grupių mokytojas (auklėtojas) taip pat uždegti savo grupių vainikų pirmąsias žvakes, kuriuos kartu gamino su ugdytiniais, tėveliais ir pan.
Rytmečio metu visus ateinančius į Darželį pasitiko sklindanti šviesa ir muzikos garsai iš kieme esančio kupolo, taip pat muzikos garsais susirinkusių širdelės džiugino ir mokytojas (auklėtojas) Marius Petrauskas.
Būkime geri ir gražiai pasitikime šv. Kalėdas!

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Simona Jurčė