Naujienos

Edukacinė išvyka

Lapkričio 23 d. „Skruzdėliukų” grupės vaikai išvyko į edukacinę kelionę – aplankė Kretingos dvaro saldaininę. Vaikai susipažino su saldainių iš karamelės gamyba ir patys turėjo galimybę jų pasigaminti. Tradicinių amatų centre, klausydami edukatorės Algimantės pasakojimo, vaikai stebėjo, kaip cukrus, kaitinamas aukštoje temperatūroje, virsta tąsia bespalve mase. Pamatė, kaip natūralių dažų pagalba pasikeičia karamelės spalva, kvapas. Kai karamelės masė buvo paruošta, vaikai patys galėjo pasigaminti taip geidžiamų saldainių. Nemenkas iššūkis mažiems pirštukams tapo vikriai susukti daug saldainukų, nes karamelės masė greitai stingsta, o norėjosi jų pasigaminti kuo daugiau. Suaugusiųjų padedami, vaikai juos supakavo ir  surišo. Daug sužinoję, pamatę ir patys padirbėję, mažieji į darželį grįžo pilni įspūdžių ir nešini lauktuvėmis artimiesiems.

Mokytoja Nida Rubinienė