Naujienos

„SVEČIUOSE PAS LAPĘ IR VARNĄ”

Lapkričio 11 ir 14 dienomis priešmokyklinio ugdymo ,,Buratinų“ ir ,,Boružėlių“ grupių vaikučiai su mokytoja Ina Lekstutiene, bei mokytojos padėjėjomis Birute Šlepavičiene ir Genovaite Baužiene, lankėsi Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje.
Abi grupės  vykdėme projektą ,,Miško takeliu“, todėl buvome pakviesti pasiklausyti pasakėlių apie miško gyventojus. Dar daugiau džiaugsmo vaikams buvo pamačius „atgijusius“ pasakos „Lapė ir sūris“ veikėjus. Stebint gudruolę lapę bei patikliąją varnelę, vaikų emocijos liejosi per kraštus. Turbūt visoje Meno mokykloje skambėjo priešmokyklinukų juokas.
Dirbtuvėlėse vaikai kūrė popierines žvėrelių aplikacijas. Vieni išsinešė po pasigamintą varniuką, o kiti po saldų meškiuką. Atsisveikinome duodami bibliotekos darbuotojoms pažadą, kad tikrai dar sugrįšime arba pasikviesime pas save į svečius.

 

Mokytoja, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą, Ina Lekstutienė