Naujienos

,,Drugelių‘‘grupės edukacinė kelionė į ,,Kiškio pyraginę‘‘

Lapkričio 22 d. ,,Drugelių‘‘ grupės vaikai vyko į edukacinę išvyką  ,,Kiškio pyraginėje‘‘. Visiems įdomu buvo sužinoti kaip gaminami ir puošiami šventiniai meduoliniai sausainiai.  Mus pasitiko kepyklėlės savininkė Kristina Žygienė- Kiškio pyraginės vyriausioji kiškienė. Ji papasakojo, kaip kepami  sausainukai ir kas dedama į tešlą norint iškepti meduolį. Meduoliniai sausainiai didelė ir maža širdutė bei žmogeliukas,  jau buvo iškepti, tad vaikams reikėjo juos šventiškai papuošti glajumi ir pabarstukais. Vaikai dirbo išsijuosę, stengėsi,  kad jų sausainiai būtų gražiausi ir šventiškiausi. Baigę darbą, mažą širdutę vaikai suvalgė vietoje, o didelę širdutę ir žmogeliuką vežėsi namo pavaišinti savo šeimos narius. Už darbą vyriausioji kiškienė Kristina  įteikė  vaikams Kiškio pyraginės padėjėjų  diplomą.  Dabar  mokės patys namuose išsikepti  sausainių šventėms. Grįždami į darželį vaikai dalinosi įspūdžiais . Visiems labai patiko puošti meduolius ir norėtų dar kartą apsilankyti ,,Kiškio pyraginės” kepyklėlėje.

Vyresnioji mokytoja (auklėtoja), dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą Joana Alšauskienė