Naujienos

Vaikų piešinių parodos „Balandis neša taiką“ apdovanojimai

Lapkričio 15 dieną, Skuodo meno mokykloje vyko vaikų piešinių parodos „Balandis neša taiką“ apdovanojimo šventė. Pasiklausę nuotaikingos „raganaitės“ dainos, stebėjome užfiksuotas akimirkas iš lapkričio 5 d. Skuodo kultūros centre vykusios balandžių parodos. Grožėjomės vaikų piešinių surengta paroda. Buvo paskelbti 3 gražiausio piešinio konkurso „Balandis neša taiką“ nugalėtojai. Tarp jų –  ir Skuodo vaikų lopšelio darželio auklėtinė Jorūnė Valbasaitė. Paskatinamaisiais prizais apdovanoti ir dar dešimt vaikų, tarp kurių pateko ir Kamilė Stonkutė. Sveikinimai mūsų mažosioms dailininkėms! Plačiau apie lapkričio 5 d. įvykusį renginį galite paskaityti balandininkas.lt facebook puslapyje.

Meninio ugdymo mokytoja Lina Vitkauskienė