Naujienos

TARPTAUTINĖ TOLERANCIJOS DIENA

Lapkričio 16 d. Skuodo vaikų lopšelio-darželio abu korpusai  paminėjo Tarptautinę tolerancijos dieną. Vaikus į salę sukvietė trys boružėlės (socialinė pedagogė Rita Vizgaudienė, psichologo atsistentė Sigita Galinskienė ir dailės mokytoja Lina Vitkauskienė). Su vaikais kalbėjome, kad tolerancija – tai draugiškumas, pagarba vienas kitam, pakantumas, kantrybė.
Šių metų Tolerancijos simbolis – NAMAS. Vaikai labai apsidžiaugė, kad namelyje slėpėsi mūsų naujieji draugai – žaislai Kimočiai, kurie patys būdami labai skirtingi, vaikams parodo, kaip galima sutarti, draugauti, nugalėti pyktį. Vaikai pritarė, kad namelyje gali gyventi ir žaisliukai, ir gyvūnėliai ir žmonės – visi gali tilpti, bet svarbu, kad vienas kitą mylėtų, gerbtų, sutartų. Ugdytiniai, padedami muzikos mokytojoms Aušrai Alonderienei ir Daivai Mockienei  šoko draugystės ratelius, mokėsi vienas kitą apkabinti, susikibti rankytėmis. Boružėlės kalbėjo, kad tik buvimas drauge, gerų darbų atlikimas mus visus ir moko būti tolerantiškais. Tolerancijos namas pasidabino spalvotomis vaikučių rankytėmis. Galiausiai išklausę Tolerancijos himno, sutarėme, kad būsime vienas kitam draugiški ir mylėsime vieni kitus.

Socialinė pedagogė Rita Vizgaudienė