SVEČIUOSE POLICIJOS PAREIGŪNĖ IR BIČIULIS AMSIS

Lapkričio 9 dieną  priešmokyklinio ugdymo  ,,Buratinų“ ir ,,Boružėlių“ grupių vaikučiai,  mokytojos Eglė Šimkienė ir Ina Lekstutienė sulaukė netikėtų svečių: mus aplankė Skuodo rajono policijos komisariato veiklos skyriaus vyresnioji tyrėja Lina Tiškuvienė ir vaikų numylėtinis bičiulis Amsis. Labai džiugu, kad priešmokyklinukai noriai atsakinėjo į klausimus, analizavo saugaus elgesio situacijas, atlikinėjo užduotis bei papasakojo istorijas, kuriomis labai nustebino svečius. Pareigūnė kiekvienam vaikui leido pasimatuoti savo kepurę bei liemenę. Visus vaikus bičiulis Amsis apdovanojo saldžiomis dovanėlėmis.

Mokytojos, dirbančios pagal priešmokyklinio ugdymo programas Ina Lekstutienė ir Eglė Šimkienė