Naujienos

Pyragų diena

Lapkričio 7 d. Skuodo vaikų lopšelio-darželio bendruomenė minėjo Pyragų dieną. Nepamiršome šios dienos tikslo – vaišintis ir aukoti.  Šiais metais auka buvo skiriama mūsų buvusiam „Zuikučių“ grupės ugdytiniui Justukui Strakšiui.
Visame darželyje tą dieną kvepėjo pyragais ir jautėsi draugiška, maloni, pripildyta gerumo vienas kitam, atmosfera. Vaikučiai ne tik vaišinosi namie keptais tėvelių, auklėtojų, jų padėjėjų keptais pyragais, bet kiti ir patys gamino, kepė ir iš tešlos, ir iš smėlio – kaip kas sumąstė.
Akcijos metu per abu darželio korpusus paaukoti 284 eurai su didžia viltimi, meile ir pagarba bus perduoti Justuko mamytei. Darželio bendruomenė Justukui auką skiria ne pirmą kartą, todėl  šia nuoširdžia visų auka ir mintimis siunčiamu palaikymu šeimai, tikimės bent maža dalele prisidėti prie šio nuostabaus berniuko reabilitacijos išlaidų.
Nuoširdus ačiū visai Skuodo vaikų lopšelio darželio bendruomenei už susitelkimą.

Socialinė pedagogė Rita Vizgaudienė