Naujienos

„Žiogelių“ grupės vaikų tėvelių susirinkimas kitaip

Seniai įprasta, kad vaikų grupių tėvų susirinkimai ugdymo įstaigose vyksta salėje, visiems bendraujant ir matant vieni kitus. Karantinas pakoregavo šią tradiciją, ir susirinkimai persikėlė į zoom platformą ar kitas virtualias erdves.
Skuodo vaikų lopšelio darželio „Žiogelių” grupės vaikų tėveliai š. m. spalio 27 d. buvo maloniai nustebinti, kai mokytojos juos pakvietė susitikti NUT laboratorijoje. Mokytoja Renata Zajevienė supažindino tėvelius su NUT labaratorijoje esančiomis priemonėmis: i-MO LEARN kubais, Smart ekranu, interaktyviomis grindimis bei relakso kambarėliu. Tėvai tūrėjo patys galimybę prisiliesti ir pažaisti su i-Mo Learn kubais interaktyvius žaidimus. Išbandė rušiavimo užduotį, statė dėlionę. Prie interaktyvių grindų atliko užduotį su kamuoliukais. Mokytoja, Rasa Bernotienė, pristatė vaikų vertinimo kriterijus. Logopedė, Ramunė Budrikiene, pravedė tėvams paskaitėlę apie 3-4 metų vaikų kalbos ypatumus. Susirinkimo pabaigoje aptarti kiti aktualūs klausimai, išrinktas tėvų aktyvas.

Mokytoja Renata Zajevienė