Naujienos

SKAITĪMĀ ŽEMAITĖŠKĀ

Spalio 28 d. (penktadienį) Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko bibliotekoje vyko rajoninis „SKAITĪMĀ ŽEMAITĖŠKĀ” konkursas, skirtas Simono Daukanto 229-osioms gimimo metinėms paminėti.
Konkurse dalyvavo net 6 Skuodo vaikų lopšelio-darželio ugdytiniai.
Gabrielė Jablonskytė iš priešmokyklinio ugdymo „Smalsučių” grupės pelnė nominaciją ož ėdėntėška gimtuosės tarmies vartuojėma skaitomamė tekste rajuonėniamė konkursė. Ji pasakojo Aurelijos Vaškienės kūrinį „Kāp žousis mona pėrštus skaičiava”. Ją paruošė – kūrinio autorė- ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė Aurelija Vaškienė.
Dviems skaitovėms: priešmokyklinio ugdymo „Smalsučių” grupės ugdytinei Simonai Simutytei ir ikimokyklinio ugdymo „Varpelių” grupės atstovei  Elijai Remezaitei sėkmė nusišypsojo labiau.
Ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų grupėje II vietą pelnė ir į kitą etapą pateko  Simona Simutytė, kuri skaitė Linos Vitkauskienės kūrinį „Katinielis”. Ją paruošė priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė Rasa Butavičienė.
Tarp skaitovų  jauniausia – „Varpelių” grupės ugdytinė Elija Remezaitė. Nors jai tik ketveri metukai, bet scenoje jaučiasi puikiai. Žavingoji skaitovė deklamavo Aurelijos Vaškienės eilėraštį „Rudinielis”. Ją paruošė mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą, Lina Untulienė. Puikiai pasirodė Elija, tad ikimokykliniio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų grupėje laimėjo III vietą – pateko į kitą etapą.

Džiaugiamės laimėjimais ir linkim sėkmės kitame etape.

 

„Varpelių” grupės  mokytoja Lina Untulienė