Naujienos

Klaipėdos aukštaskraidžių ir dekoratyvinių balandžių paroda

Lapkričio 5 dieną, Skuodo rajono kultūros centre, vyko išskirtinė Klaipėdos aukštaskraidžių ir dekoratyvinių balandžių paroda, skirta Kaziui Girdžiūnui atminti. Skuodo vaikų lopšelio-darželio auklėtinės Kamilė iš „Gudručių” grupės bei Jorūnė iš „Buratinų” grupės, lydimos savo tėvelių, mielai sutiko dalyvauti renginyje. Apžiūrėjome gausybę balandžių, išrinkome gražiausią sau balandį, sudalyvavome gražiausio balandžio rinkimuose. Išsirinkusios gražiausius balandžius, Kamilė ir Jorūnė juos piešė. Padedant meninio ugdymo mokytojai bei, žinoma, tėveliams, mergaitės nupiešė įspūdingus piešinius, su kuriais sudalyvavo vaikų piešinių konkurse „Balandis neša taiką“. Visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti medaliais. Taip pat laukėme sportinių balandžių paleidimo, tačiau šis neįvyko. Dėl prasto oro pabijota, kad balandžiai nepasieks savo namų Klaipėdoje, o grįš vėl į Skuodą. Smagu buvo sudalyvauti ir gerai praleisti laiką, ačiū Jorūnei, Kamilei bei jų tėveliams.

Meninio ugdymo mokytoja Lina Vitkauskienė