Naujienos

PASAULINĖ MAISTO DIENA

Spalio 16 –oji ne tik boso diena, bet ir pasaulinė maisto diena. Šią dieną įvairios sveiko gyvenimo būdo organizacijos kviečia žmones išmėginti sveikesnę mitybą.
Skuodo vaikų lopšelis-darželis pasaulinę maisto dieną paminėjo spalio 17 –ąją. Šią dieną jau tradiciškai sveikinami darbuotojai, kurie rūpinasi sveiku maistu mūsų organizacijoje, tai – sveikatos ir maitinimo organizatorės, viešųjų pirkimų ir sandėlio administratorė, virėjos.
Minėtos darbuotojos pagerbtos, pakviečiant į restoraną (salę) „Visko bus“ pasivaišinti sveikuoliškų kokteilių ir išklausyti spec. pedagogo Roberto Briškos ir mokytojo Mariaus Petrausko atliekamų dainų. Skambant gražiausiems kūriniams, netikėtai pabiro „fejerverkai“ – rožių žiedlapiai ir padovanotos pačios gražiausios rožės. Paminėjimą vedė lopšelio-darželio direktorė Audronė Pitrėnienė.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Genutė Savickienė.