Naujienos

Rudenėlio šventė „Saulutės” korpuse

Ruduo dar šiltas ir švelnus, išmarginęs lapus, spalio 14 d. sukvietė į lauką Skuodo vaikų lopšelio-darželio vaikučius. Visos „Saulutės“ korpuso grupės su puikia nuotaika ir energija, dalyvavo „Rudenėlio šventėje“. Šventėje pasirodė besiruošiantis žiemai ežiukas (mokytoja Laima Urniežienė),  miško grybų pulkauninkas – baravykas (mokytoja Diana Prialgauskienė) ir žinoma, į svečius užėjęs Dėdė Rudenėlis (spec. pedagogas Robertas Briška). Vaikai su šventės draugais šoko, dainavo, mįslės spėliojo. Visi džiaugėsi švente, patyrė spalvingą rudeninę nuotaiką ir puikius įspūdžius. Dėdė Rudenėlis su draugais paliko pilną kraitę vaišių ir įspūdžių kviesdamas apžiūrėti originalias rudens gėrybių parodėles, kurios buvo paruoštos kiekvienos grupės aikštelėse.
Norime labai padėkoti meninio ugdymo mokytojai Linai Vitkauskienei už pasakišką baravyko kepurę, muzikos vadovei Aušrai Alonderienei už muziką, kuri privertė visus šokti ir dainuoti, Tomui Kinčiui už techninę pagalbą ir darželio virėjoms už skaniausią obuolienę. Žinoma, dėkojame aktyvioms šeimoms, išradingai ir kūrybiškai papuošusioms darželio vidines erdves sodo, miško ir daržo gėrybių kompozicijomis.

Mokytoja (auklėtoja) Diana Prialgauskienė