Naujienos

Rytmetis su knygos personažais

Rugsėjo 16 d. rytmetį „Buratinų“ gr. vaikai kartu su mokytoja Egle Šimkiene ir mokytojos padėjėja Birute Šlepavičiene, nukeliavo į Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrių. Čia pristatyta Jarvio knygutė „Baisieji Alano dantys“. Daug džiugių emocijų sukėlė, pasirodęs pagrindinis knygutės personažas krokodilas Alanas (bibliotekininkė Adelė Baltonienė). Mini lėlių teatro veikėjai – varlė, bebras, beždžionė ir papūga. Vaikai taip pat aktyviai dalyvavo knygutės pristatyme : trepsėjo, šūkčiojo, kaukšėjo. Po pristatymo nusifotografavo su geriečiu tapusiu krokodilu Alanu.

Kaip visada, iš bibliotekos vaikai išėjo netuščiomis. Pasigamino po knygutę, kurią papuošė piešinukais ir lipdukais. Pažadėję dar apsilankyti bibliotekoje, puikios nuotaikos grįžo į darželį.

Mokytoja, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą, Eglė Šimkienė