Naujienos

Išvyka pas mamutą

Vieną gražų rugsėjo  9 – osios rytą, „Žvirbliukų” grupės vaikai pajudėjo Mosėdžio link…į svečius pas mamutą Gošą, kuris vaikams pažįstamas iš populiaraus animacinio filmo “Ledynmetis”. Vaikai net žado neteko kada įėję į salę, pamatė nerealaus dydžio ir aukščio mamuto skeletą. Klausimai iš vaikų lūpų V. Pajarskui, pasipylė kaip iš “gausybės rago”. Sunku įsivaizduoti, kad mūsų kraštuose prieš 45 tūkstančius metų jų būriai minkė dabartines mūsų teritorijos kalvas ir klonius… Vaikai sužinojo, kad Gošos skeletas rastas Naujojo Sibiro salyne, Jakutijoje, kad gyvas Goša svėrė apie 7 tonas ir gyveno prieš 45 tūkstančius metų…Įdomaus mokytojo pasakojimo buvo galima klausytis ir klausytis.
Toks eksponato ir parodos aplankymas, skatina vaikus domėtis gamtos, geografijos, zoologijos, botanikos mokslais. Už įdomų ir uždegantį pasakojimą dėkojame geografijos mokytojui Virgilijui Pajarskui, o už galimybę pamatyti ekspoziciją – darželio vadovybei.

                                                                                 Mokytoja (auklėtoja) Daiva Dirkstienė