Naujienos

Metodinė valanda „Iššūkiai ir galimybės, dirbant su priešmokyklinio amžiaus vaikais“

Š. m. vasario 28 d. 14.00 vyko Skuodo vaikų lopšelio-darželio organizuojama metodinė valanda „ZOOM” platformoje „Iššūkiai ir galimybės, dirbant su priešmokyklinio amžiaus vaikais“, kurioje dalyvavo regiono ugdymo įstaigų priešmokyklinių grupių ir pirmokų mokytojai.
Susitikimo metu Skuodo vaikų lopšelio-darželio direktoriaus pavaduotoja ugdymui Simona Jurčė ir vyr. mokytoja (auklėtoja), dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą, Eglė Šimkienė skaitė pranešimą „Iššūkiai ir galimybės, dirbant su priešmokyklinio amžiaus vaikais“, Skuodo Bartuvos progimnazijos pradinio ugdymo mokytoja Jūratė Baranauskaitė ir vyr. mokytoja Ingrida Stankevičienė kalbėjo apie „Pirmokų adaptaciją mokykloje“, o Skuodo rajono Mosėdžio gimnazijos vyr. mokytoja (auklėtoja), dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą, Dalia Noreikienė pristatė „Galimybes ir iššūkius Mosėdžio gimnazijoje“.
Susitikimą moderavo Skuodo vaikų lopšelio-darželio direktorė Audronė Pitrėnienė.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Simona Jurčė