,,Dainų dainelė 2022”

Sausio 14 dieną įvyko Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso ,,Dainų dainelė” rajono etapas. Mūsų Skuodo vaikų lopšelį – darželį atstovavo du kolektyvai. Tai mergaičių duetas Viltė Vaškytė ir Rugilė Viskontaitė, kurios lanko priešmokyklinę ,,Boružėlių” grupę. Mergaites paruošė vyresnioji muzikos mokytoja Daiva Mockienė. Antras kolektyvas, tai solistė Elija Stanevičiūtė iš priešmokyklinės ,,Smalsučių” grupės, kurią paruošė muzikos mokytoja metodininkė Aušra Alonderienė. Abu kolektyvai puikiai pasirodė pirmąjame etape ir jau sausio 21 dieną išvyksta į regiono etapą, kuris vyks Gargždų muzikos mokykloje.

Meninio ugdymo mokytoja Daiva Mockienė