Literatūrinis rytmetis „Lapiuko ir paspirtuko nuotykiai bibliotekoje“

Sausio 13 dienos rytmetį „Buratinų“ grupės vaikučiai kartu su mokytoja Egle Šimkiene ir auklėtojo padėjėja Birute Šlepavičiene apsilankė R. Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje.
Rytmetis skirtas iš arčiau susipažinti su biblioteka ir knygų įvairove. Vaikai sužinojo, kaip elgtis bibliotekoje, ką galima veikti joje, kokių knygų yra. Turėjo galimybę apžiūrėti didžiausią, mažiausią, storiausią, ilgiausią knygą. Taip pat susipažino su Selemono Paltanavičiaus interaktyvia knyga „Gamtos metų ratas“.
Pažintį su biblioteka baigė stalo teatro edukaciniu spektakliu pagal Selemono Paltanavičiaus knygą „Paspirtukas“.

Mokytoja (auklėtoja), dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą Eglė Šimkienė