Naujienos

Laisvės gynėjams atminti – visuotinė pilietinė iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“

Sausio 13 dieną, jau penkioliktą kartą 1991 m. žuvusiųjų už Lietuvos laisvę atminimas yra pagerbtas visuotine pilietine iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“ languose dešimčiai minučių uždegant vienybės ir atminimo žvakutes. Kartu su visa Lietuva prie šios iniciatyvos jungiasi ir Skuodo vaikų lopšelis-darželis. Paminėjimo metu ugdytinius ir tėvelius pasitiko atminimo laužas, Gediminaičių stulpai ir to laikmečio muzika. Visi sutinkame, kad yra labai svarbu perduoti žinią jaunajai kartai apie 1991 metų sausio įvykių prasmę mūsų valstybei, todėl grupėse pedagogai su ugdytiniais, išjungę šviesas ir uždegę atminimo žvakutes, kalbėjo apie svarbią 1991 metų sausio 13-osios naktį.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Jurčė