Naujienos

Projektas „Linksmieji šokantys pirštukai”

Vaiko protas slypi jo pirštų galiukuose, taip sako mokslininkai. Taip taip pirštų galiukuose. O kodėl? Todėl, kad smegenyse zonos atsakingos už rankų miklumą ir kalbą, yra šalia viena kitos. Tad vaikučiai lavindami pirštukus taip pat lavina ir savo kalbinius įgūdžius.
Skuodo vaikų lopšelyje-darželyje nuo lapkričio 8 d. iki gruodžio 15 d. vyko smulkiosios motorikos lavinimo projektas „Linksmieji šokantys pirštukai”. Projekte dalyvavo „Pagrandukų”, „Nykštukų”, „Žirniukų” ir „Ežiukų” lopšelių grupių vaikučiai su tėveliais bei grupių mokytojos (auklėtojos). Mažieji darželinukai namuose su tėvelių pagalba mokėsi įvairių pirštukų žaidimų ir taip lavino pirštelius bei  kalbinius gebėjimus. Labai smagu buvo stebėti tėvelių ir mokytojų atsiųstą vaizdinę medžiagą. Vaikučiai namie kartu su broliais, sesėmis, tėveliais žaidė pirštukų žaidimus, atliko įvarius kitus smulkiosios motorikos lavinimo žaidimus. Labai džiugu, kad šis projektas sudomino ir  įtraukė visą šeimą.

Logopedė Ramunė Budrikienė