Naujienos

Gruodžio mėnesio prevencinė programa „Angelo sparnų palytėti“

Skuodo vaikų lopšelyje-darželyje buvo vykdoma prevencinė programa „Angelo sparnų palytėti“. Užsiėmimai vyko grupėse „Lašiukai“, „Pelėdžiukai“, „Žvirbliukai“, „Giliukai“, „Gudručiai“, „Smalsučiai“, „Buratinai“, „Boružėlės“ ir „Žiogeliai“.
Šio užsiėmimo tikslas – prisiminti artėjančias gražiausias metų šventes bei atrasti pačius gražiausius ir švelniausius žodelius savo burnytėje. Juk ir mes galime būti tokie geri, kaip ir mūsų angelai sargai.
Žaidimo rate su ugdytiniais buvo diskutuojama, kaip reikia mandagiai, su pagarba bendrauti tiek su suaugusiais, tiek su savo draugais. Kaip reikia gražiai pasisveikinti, padėkoti, atsiprašyti bei pasakyti palinkėjimą vienas kitam. Klausant gražios Kalėdinės muzikos, vaikučiai šoko Kalėdinį šokį, taip bendraudami vienas su kitu bei gyvendami Kalėdų laukimu. Taip pat grupėse vaikučiai gamino Kalėdinius gerumo angelus, kurie palietė visų jų širdeles ir juos dovanos savo brangiems šeimos nariams arba galės pasipuošti namučius ar Kalėdų eglutę.

Tegul visų mūsų širdis paliečia Angelo sparnai bei šventes sutikime saugiai ir sveikai.

Socialinė pedagogė Gintarė Šulcė