Naujienos

Kalėdinis žygis

Kai gražiausios metų šventės visai čia pat „Lašiukų” grupės vaikučiai tapo stebuklingais nykštukais ir gražų gruodžio 20 dienos rytmetį išsiruošė į „Kalėdinį žygį”. Tikslas aplankyti kuo daugiau Kalėdinių eglučių ir pasakyti joms savo norus. Pirmoji kelionės eglutė buvo Lenkimų, čia sutikome Kalėdų senelį rogėse ir spaudžiant šaltukui greitai judėjome pirmyn. Antra stotelė – Darbėnai. Darbėnuose visi pasijutome, kaip namuose, nes sutikome tiek daug nykštukų , kad net suskaičiuoti buvo sunku. Atsisveikinę su Darbėnų eglute ir nykštukais patraukėme į Palangą. Čia mus pasitiko neišpasakyto grožio, ledo karalienė Palangos eglutė. Nors ir norėjome, pasibūti su šia ledo gražuole ilgiau, bet prieš akis dar buvo nemažai eglučių, tad tęsėme kelionę ir nukeliavome į Kretingą. Čia patekome ne tik prie nuostabaus grožio eglutės, bet ir į pasakišką Kalėdinį miestelį, kuriame taip pat karaliavo nykštukai. Pasivaikščioję nykštukų parke, keliavome toliau. Ir kita eglutė buvo akmenų sostinės – Mosėdžio. Tiesa, daugelis vaikučių mąstė, kad čia net eglutė galėtų būti iš akmens. Pasidžiaugę Mosėdžio grožiu ir nuostabiomis Kalėdinėmis dekoracijomis sugrįžome į savo miestą Skuodą. Kelionę mūsų vainikavo vaikučių eilėraštis prie didingosios ir pasakiškos Skuodo eglės. Aplankę tiek gražių eglučių vaikučiai visgi nusprendė, kad savo miesto eglė pati gražiausia.
Dėkojame Skuodo vaikų lopšelio-darželio administracijai už nepakartojamą Kalėdinį žygį.
Mokytoja (auklėtoja) Diana Prialgauskienė