Naujienos

,,Buratinų“ grupės laimėtas prizas – edukacija

Gruodžio pradžioje, netikėtai aptikus Mosėdžio Respublikinio V. Into akmenų muziejaus socialiniame tinkle skelbtą konkursą ,,Padovanok Kalėdų seneliui dovaną“, priešmokyklinio ugdymo ,,Buratinų“ grupės mokytoja (auklėtoja) Ina Lekstutienė, padėjėja Birutė Šlepavičienė ir auklėtiniai suskubo daryti dovanas ir dalyvauti konkurse. Vyko įnirtinga kolegių kova: kas daugiau surinks po nuotrauka ,,patiktukų“ ir laimės prizą – edukaciją, bei asmeninius Kalėdų senelio sveikinimus. Pasitelkus tėvelių, giminių, draugų pagalbą – konkursas buvo laimėtas!
Tad nieko nelaukę, gruodžio 15 dieną, po pietų, vaikai susiruošė atsiimti prizo – edukacijos. Sugūžėję į autobusiuką, laimingais veidukais patraukėme Mosėdžio link. Maloniai mus pasitiko muziejaus darbuotoja Akvilė. Aprodė vaikams muziejaus vidaus ekspoziciją, papasakojo daug įdomių dalykų. Buvome pakviesti susiverti apyrankes. Vaikai susidomėję ėmėsi darbo. Netrukus visų rankelės pasipuošė natūralių akmenukų apyrankėmis.
Laimingi vaikai, mokytojos ir muziejaus darbuotojai atsisveikino su viltimi, kad kadanors vėl sugrįšime naujos edukacijos. Didžiulis ačiū muziejaus kolektyvui!

Mokytoja (auklėtoja) Ina Lekstutienė