Naujienos

ŠIMTADIENIS „Vaikai – maži ir dideli žmonės“

Gruodžio 10 d. Skuodo vaikų lopšelyje-darželyje buvo minimas naujai atėjusių darbuotojų šimtadienis. Šimtadienį šventė: specialioji pedagogė Alina Baranauskienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja (auklėtoja) Modesta Alseikienė, mokytojų padėjėjos Rasa Mažrimienė ir Sandra Pocevičiūtė bei socialinė pedagogė Gintarė Šulcė. Buvo pasirūpinta, kad Skuodo vaikų lopšelio-darželio darbuotojų rytas būtų saldus ir sotus skanumynais, kuriais vaišino šimtadienio kaltininkai. Šimtadienio tema buvo pasirinkta „Vaikai – maži ir dideli žmonės“. Juk vaikai tai visų mūsų ateitis. Vaikai – tai mūsų pasaulis. Kai žiūrime į jų spindinčias akis ir laimingą šypseną, mes – suaugusieji patys pasijaučiame vaikais, kurie vis dar nori augti, tobulėti, dalintis supratingumu, užuojauta, meile, pagarba, bendrauti ir bendradarbiauti, dar geriau pažinti mus supantį pasaulį, tapti geriausia savo versija.
Kad ir kaip gaila, dėl esamų aplinkybių, šimtadienis vyko ZOOM platforma. Stebėjome vaikučių nuotraukas iš veiklų tiek grupėse, tiek individualiai. Matėme juos besišypsančius, laimingus, vertinančius tai, ką jiems duoda mokytojas. Stebėjome diskusijos laidą „Rimti pokalbiai“, kurios metu išklausėme vaikų nuomonės apie tai, kaip jiems patinka darželis, ką jie labiausiai mėgsta veikti ir ko nemėgsta, kuom jie norėtų būti užaugę ir panašiai. Savo mintimis vaikučiai pasidalino su laidos vedėju dėde Zigmu. Šimtadienio šventę užbaigė garsiausi bei žinomiausi Lietuvos bei užsienio atlikėjai, tokie kaip Saulius Prūsaitis, Radžis, Katažina ir Irūna bei Verka Serdučka, kurie rado laiko ir atvyko į Skuodo vaikų lopšelį-darželį bei savo pasirodymus skyrė šimtadienio bei artėjančių švenčių proga. Buvo linksma, šilta, gera ir jauku.

Gražių artėjančių švenčių!

Socialinė pedagogė Gintarė Šulcė