Naujienos

Edukacinis užsiėmimas

Gruodžio 3 d. „Gudručių” grupės vaikučiai lankėsi Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Meno, kalbų ir interneto skaitykloje, kur jų laukė edukacinis užsiėmimas ,,Žvakių sukimas iš bičių vaško”. Užsiėmimo metu vaikai susipažino su vienu seniausiu tradiciniu amatu – žvakių sukimas iš bičių vaško. Vaikams buvo malonu prisiliesti prie tikro kvepiančio vaško, jį užuosti, stebėti kaip šildomas vaškas skystėja. Išsiaiškino, kad vašką galima suskystinti, o iš jo pagaminti ne tik žvakutes, bet ir medumi kvepiančius eglutės žaisliukus. Vaikai ne tik sužinojo kaip ir kada liejamos žvakės, žaisliukai, kokie įrankiai naudojami, bet ir kiekvienas pasigamino natūralaus bičių vaško žvakelę ir dar parsinešė dovanų grupei po Kalėdinį vaško žaisliuką.

Mokytojos (auklėtojos ), dirbančios pagal priešmokyklinio ugdymo programą Vida Bružienė, Sada Kubilienė