Eglutės įžiebimas belaukiant Šv. Kalėdų ir Naujųjų 2022 metų

Suspindus advento vainikams, nuostabus laikas įsibėgėjo…. Gruodžio 3 dieną darželyje sužibėjo Kalėdinė eglutė.
Visų grupių vaikučiai taip laukė eglutės įžiebimo, kad nutarė sukurti atviruką ir parašyti eglutei linkėjimą. Šiais metais atvirukus vaikai kūrė pasitelkdami į pagalbą išmaniąsias  technologijas, fotoaparatus, ieškojo vaizdų interneto platybėse, darė dekoracijas grupėje, kieme, savo rankomis gamino žaisliukus ir ieškojo pačių gražiausių žodžių – palinkėjimų eglutei. Šventė pasidėjo stebint nuostabius vaizdus ir skaitant nuoširdžius linkėjimus.
Linkėjimus eglutei ir darželio bendruomenei, tarė darželio direktorė Audronė Pitrėnienė.
Kada eglutė įsižiebs, vaikams paslaptį perdavė Besmegenis. Didelis ir gražus jis stovėjo salėje šalia žaliaskarės.
Sukosi rateliai, vaizduodami besmegenio lipdymą, vaikai slėpėsi ir  klausėsi Kalėdų Senelio dainos, šoko vorele. Tai buvo užduotys, kurias vaikai atliko ir džiaugėsi sužibėjusia eglute.
Renginį zoom platforma vedė muzikos mokytoja A. Alonderienė. Kad sėkmingai viskas veiktų, atsakingai prie ekranų dirbo pavaduotoja Simona Jurčė ir mokytojas Tomas Kinčius.

Muzikos mokytoja Aušra Alonderienė