Naujienos

LAPKRIČIO MĖNESIO UŽSIĖMIMAS: „ŠEŠIOS PAGRINDINĖS EMOCIJOS“

Užsiėmimai vyko grupėse „Pelėdžiukai“, „Gudručiai“, „Smalsučiai“, „Lašiukai“ ir „Buratinai“.
Šio užsiėmimo tikslas – supažindinti vaikus su pagrindinėmis šešiomis emocijomis: džiaugsmu, liūdesiu, pykčiu, baime, nuostaba ir pasišlykštėjimu arba „Fui“ emocija.
Vaikai, skaidrių ir knygų pagalba, buvo supažindinti su pagrindinėmis emocijomis. Vyko diskusija, kaip atrodo viena ar kita emocija, iš ko atpažįsta emociją, kaip keičiasi veido išraiška ir kūno poza. Vaikai dalinosi patirtimi, kaip jie jautėsi, kai juos aplankė viena kuri iš emocijų. Bandė jas atkartoti. Užsiėmimo metu piešė vyraujančią savo emociją. Dar kiti bandė atkartoti visas pagrindines emocijas, kurias įsiminė. Daugiausiai vaikai piešė linksmą veiduką ir tik keletas jų – liūdną.
Pabaigai emocijų įtvirtinimui vaikai žiūrėjo pradžią (10 min.) filmuko: „Išvirkščias pasaulis“.

Psichologo asistentė Sigita Galinskienė