Naujienos

Advento pradžia

Š. m. lapkričio 28-ą dieną prasidėjo rimties ir susikaupimo laikas – Adventas, todėl jau tradiciškai Skuodo vaikų lopšelio-darželio direktoriaus pavaduotoja ugdymui Simona Jurčė organizavo Advento paskelbimo renginį organizacijoje. Nors ir virtualiai, tačiau renginyje dalyvavo net 21-a lopšelio-darželio ugdytinių grupė: vaikai giedojo giesmeles, grojo, šoko lietuvių liaudies ratelį ir aiškinosi advento vainikų reikšmę.
Rytmečio metu visus sveikino ir pirmąją žvakę uždegė darželio direktorė Audronė Pitrėnienė ir pakvietė grupių mokytojas (auklėtojas) taip pat įžiebti pirmąją advento vainiko žvakutę ir savo grupėse. Renginyje dalintasi ir gerumu: kiekvienai grupei įteiktas advento patiekalas – kūčiukai.
Pasirengiant sutikti šv. Kalėdas,  net 21-os lopšelio-darželio grupės ugdytiniai pynė savo advento vainikus, kurių nuotraukos sugulė į trumpą filmuką.
Advento vainikų paradas 2021 m.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Simona Jurčė