Naujienos

,,Dainos iš lagamino“ ,,Buratinų” grupėje

Visai netikėtai viename ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojų (auklėtojų) grupėje, socialiniuose tinkluose, akį patraukė spalvota reklama: R. Trijonis iš Šiaulių vienai ikimokyklinės ugdymo įstaigos grupei, pirmai užsiregistravusiai, nemokamai dovanos koncertą „Dainos iš lagamino“. Kaip gi nepasinaudojus tokia puikia proga sudalyvauti? Skubiai buvo užregistruota priešmokyklinė  „Buratinų“ grupė – mums pavyko!
Ir štai š. m. lapkričio 11 d.  rytas  Skuodo vaikų lopšelio-darželio priešmokyklinio ugdymo ,,Buratinų“ grupės vaikams prasidėjo linksmai! Jau 9.15 val. kėdutes prie ekrano dėliojo 15 priešmokyklinukų  ir nekantriai laukė R. Trijonio dovanos – nuostabaus koncerto ,,Dainos iš lagamino“. Vaikai atidžiai klausėsi, atsakinėjo į vedėjo užduotus klausimus, kartu dainavo ir šoko. Vaikų širdelės prisipildė džiaugsmo.

Mokytoja (auklėtoja), dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą, Ina Lekstutienė