Naujienos

„AŠ – oro balionas“

Vaikų grupėse „Smalsučiai“, „Gudručiai“, „Giliukai“, „Žvirbliukai“ ir „Buratinai“ pagal prevencinę programą spalio mėnesį psichologo asistentė vedė užsiėmimus „AŠ – oro balionas“.
Užsiėmimo tikslas – suvokti savo emocijas.
Šis užsiėmimas ugdo vaikų emocijų atpažinimą savyje, jų įvardijimą ir gebėjimą jas kontroliuoti. Užduotis skatina susitapatinti su oro balionu ir stebėti kaip jis keičiasi įvairiose situacijose: jį pripučiant, sprogstant ar saugiai išleidžiant orą iš jo. Aptariant prašau vaikų papasakoti apie situacijas, kuriose jie jaučiasi kaip oro balionai – kai jį perpildo emocijos, kai tiesiog sprogsta iš pykčio. Aptariame ir pasimokome kaip suvaldyti savo pykčio emociją ir kaip saugiai išleisti orą iš baliono.

Psichologo asistentė Sigita Galinskienė