Naujienos

Rytmetys su „Dainomis iš lagamino“

Kai už lango rudeniškas ir darganotas oras, „Vyturėlių“ grupės vaikai linksminosi su šou grupe „Trys draugai” ir jų programėle „Dainos iš lagamino“, tai teatralizuotas edukacinis koncertas zoom platformoje.
Grupė „Trys draugai“ su vaikučiais kartu atliko pasisveikinimo dainelę, drauge šoko „Klouno šokį“ ir dar kitas daineles apie mešką, apie šviesoforą, per kurias vaikučiai atliko rodomus judesius. Koncertą vedė pats „Svirplio“ komandos vadovas Romas Trijonis, kuris įdomiai pristatė daineles ir maloniai bendravo su vaikučiais.
Ši staigmena vaikams labai patiko. Vaikučiai buvo laimingi turėdami galimybę sudalyvauti teatralizuotame edukaciniame koncerte. Koncertas vaikams suteikė daug malonių akimirkų ir gerų emocijų.

 

Mokytoja (auklėtoja) Silvija Lazdauskienė